Dziedātāja Jolka uzstāsies Dzintaru koncertzālē

Raksta attēls - Dziedātāja Jolka uzstāsies Dzintaru koncertzālē Publicitātes foto

25.04.2017 / Parmuziku.lv

Dzintaru koncertzālē 12. jūlijā notiks apburošās poproka dziedātājas Jolkas koncerts. Jūrmalā dziedātāja savus cienītājus iepriecinās ar jaunām dziesmām, kā arī ar jau zināmiem un iemīļotiem hitiem.

Viena no Eirāzijā populārākajām Krievijas estrādes zvaigznēm Jolka Latvijā viesojas reti, un arī šeit biļetes uz viņas koncertiem tiek izpirktas ļoti strauji. Jolkas dziesmas vienmēr ir kā tiešs trāpījums mērķī – teicami izstrādāti muzikālie motīvi līdz ar vienmēr aktuāliem tekstiem un neizmērojamo mākslinieces harizmu ir kā atslēga uz klausītāju sirdīm.

Jolkas daiļradi nu jau var uztvert kā poproku, lai gan Krievijas estrādē viņa kļuva populāra kā absolūti alternatīva dziedātāja. Tomēr, tā kā Jolkas vokālam piemīt plašs diapazons, savos koncertos māksliniece bieži izpilda arī soulmūziku, regeju un ritma blūzu, šādi piesaistot patiesi plašu auditoriju. Talantīgā  māksliniece ir izdevusi piecus studijas albumus, ir sniegusi neskaitāmus koncertus, saņēmusi daudz apbalvojumu, tostarp Krievijā galveno mūzikas balvu „Zelta gramofons” un Gada dziedātājas titulu, tomēr viens no galvenajiem Jolkas panākumiem ir publikas mīlestība, jo klausītāji pavisam droši zina – kur ir Jolka, tur „..vēl nedaudz, un būs Provansa...”

12. jūlijā Dzintaru koncertzālē Jolka dziedās ne tikai visu iemīļotās kompozīcijas un jaunās dziesmas, bet arī dalīsies savā pieredzē un sapņos. Dziedātāja ir pārliecināta – „mūzika var padarīt pasauli gaišāku, bet, ja dzied no sirds, dziesma var modināt arī lielas laimes sajūtu.” 

Biļetes – Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!