29. martā Arēnā Rīgā uzstāsies krievu reperis Basta

Raksta attēls - 29. martā Arēnā Rīgā uzstāsies krievu reperis Basta Basta. Publicitātes foto.

08.01.2019 / Parmuziku.lv

Kā informē portāls balticevents.info, vienā no intervijām mākslinieks atcerējās: “Kad man palika 16 gadi, es teicu: ”Paldies visiem par dzīves plāniem, bet man ir savs”.” Šodien Basta pārpilda vislielākās koncertvietas: 2017. gadā mākslinieks uzstājās maskavas Koncerthallē “Oļimpijskij”, kuru apmeklēja 35 tūkstoši cilvēku, kļūstot par krievu reperu koncertu apmeklējuma rekordu. 

Mūziķis izdevis vairākus albumus, kā arī sadarbojies ar daudziem populāriem māksliniekiem, tajā skaitā dziedātāju Alsu. Pagājušā gadā aprīlī izdots singls “Sansara”, kurš Krievijā ieguvis visus televīzijas apbalvojumus un vietnē Youtube to noskatījušies vairāk nekā 40 miljonu cilvēku.

Rīgā Basta izpildīs savus labākos darbus, kā arī stādīs priekšā pavisam jaunas dziesmas. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās Biļešu Servisa kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!