Brīvrunu Projekts apvienojas ar daiļvokālu trio Limonāde, lai noskaidrotu “Ko vēlas sievietes?!?”

Raksta attēls - Brīvrunu Projekts apvienojas ar daiļvokālu trio Limonāde, lai noskaidrotu “Ko vēlas sievietes?!?”

12.02.2021

Sieviete ir pasaules lielākā mīkla, ko nevienam vīrietim tūkstošiem gadu laikā vēl nav izdevies atminēt. Brīvrunu Projekts pieņēma izaicinājumu šo mistēriju atklāt un palīgā sauca daiļvokālu trio Limonāde. Kas notika tālāk, klausieties dziesmā “Ko vēlas sievietes?!?”.

“Mūsu kolektīvam patīk minēt krustvārdu un sudoku mīklas, taču pandēmijas laikā gribējām pieķerties kam nopietnākam – sievietes prātam. Varbūt kādam šķiet, ka mūsu priekštecis Mels Gibsons filmā “Ko vēlas sievietes?” atbildēja uz visiem jautājumiem, taču mums šīs atbildes nešķita pārliecinošas. Tāpēc, lai būtu kaut niecīga cerība šo cieto riekstu pārkost, talkā aicinājām daiļvokālu trio Limonāde. Ar rezultātu esam vairāk nekā apmierināti un novēlam jums dziesmas klausīšanās laikā pasmaidīt vismaz vienu reizi. Var arī vairāk,” saka Edgars Sniegs.

Skaņdarba pavadījumu veidojis latviešu bītmeikeris Traka Melodija, kurš jaunā skanējumā atdzīvinājis semplu no slavenās estrādes dziesmas “Iemācies smieties ar saules smiekliem”, ko komponējis Gunārs Freidenfelds.

Dziesmas vizuālā noformējuma autore: Madara Dzintara.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!