“Brīvrunu Projekta” jaunākais un vecākais dalībnieks izdod kopīgu dziesmu “Dod man vēl”

Raksta attēls - “Brīvrunu Projekta” jaunākais un vecākais dalībnieks izdod kopīgu dziesmu “Dod man vēl” Publicitātes foto

06.08.2020

“Dod man vēl” ir jau trešais singls no Edgara Sniega topošā debijas albuma. Dziesma tapusi sadarbībā ar “Brīvrunu Projekts” kolēģi E.V. un Pēteri Upelnieku.

“Pasakās par trīs tēvadēlim pastarītis vienmēr izrādās tas gudrākais, jo prot izlocīties no nepatikšanām un veiksme viņam vienmēr iet soli pa priekšu. Šīs dziesmas video atspoguļo abus pārējos brāļus, kuri dzīvo īstu dzīvi, nevis pasaku. Viņi abi nav perfekti, viņi pieļauj kļūdas, taču vēlas mainīties uz labu un palīdz viens otram, lai tas piepildītos,” saka Sniegs.

“Pateicoties “Brīvrunu Projektam”, nebija grūti iejusties jaunākā brāļa/vecākā brāļa lomās.Šī dziesma tika radīta ar simts procentīgi autentisku mīlestību pret mūziku un kultūru, kuras daļa mēs esam jau kādu laiciņu. Pēc “old-school” standartiem, svarīgs ir vēstījums un saturs, mēs ar Sniegu vēl pielikām klāt neatvairāmu “banger’a” enerģiju,” par dziesmu saka E.V.

Režisors, montāža: Rihards Olmanis. Operators, krāsu korekcija: Kalvis Kulačkovskis. Skaņa un vokāls: Pēteris Upelnieks. Īpašs paldies Paulijam un ģimenei par lokāciju un uzņemšanu, Tīnai Zariņai par pacietību un Bbrental.eu par tehnisko atbalstu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!