“Brīvrunu Projekts” piedāvā reālāko no realitātes šoviem Latvijā – Nedēļa līdz algai

Raksta attēls - “Brīvrunu Projekts” piedāvā reālāko no realitātes šoviem Latvijā – Nedēļa līdz algai

25.03.2019

Repa frīstaila apvienība “Brīvrunu Projekts”, atklājot 4. sezonu, piedāvā dziesmu “Nedēļa līdz algai”, kas daudziem Latvijā ir reālākais realitātes šovs, ko nevar pat redzēt TV.

“Brīvrunu Projekts” ir vienīgā repa frīstaila apvienība Latvijā, kas regulāri uzstājas, piedāvājot alternatīvu izklaides un verbālās cīņu mākslas pieredzi. ”Mūsu rīcībā ir vairāk nekā 20 formāti, caur kuriem skatītāju ieteikumus pārvēršam komiskās etīdēs, dziesmās vai stāstos, no kuriem daži jau ir folklorizējušies tautā. Esam kā improvizācijas teātris, tikai mēs visus stāstus skatītājiem pastāstam rīmēs,” saka viens no apvienības dalībniekiem Edgars Sniegs.

BP sastāvā ir divi “Ghetto Games” frīstaila sacensību “Štuka par bazaru” uzvarētāji Zirnis un Abra, apvienības “Kreisais Krasts” vecbiedrs JeeKaa, uzlēcošā repa zvaigzne E.V., kā arī repa tehniķis Bergs un dinozaurs Sniegs.

 

 “Nedēļa līdz algai” ir starta šāviens BP 4. sezonai, kuras pirmais pasākums tiks aizvadīts jau šo sestdien, 30. martā klubā “Neverlate”. Pasākumā, kas veltīts vecās skolas jeb oldschool vilnim, līdz ar BP uz skatuves kāps MC March, MC RAS no grupas “Augša”, Mixmaster AG, kā arī kāds ļoti slepens un leģendārs viesis.

 “Brīvrunu Projekta ikdiena ir repa frīstails, tāpēc šoreiz kā pretstatu nolēmām ierakstīt dziesmu, kuras tematika mums katram noteiktā dzīves posmā ir bijusi tuva. Humors ir viens no glābšanas riņķiem, kas palīdz dažādās dzīves situācijās un šo pozitīvo sajūtu gribējām nodot caur dziesmu un cenšamies to darīt arī savos pasākumos,” stāsta Abra.

 “Nedēļu līdz algai” mūziku veidojis ansis, video producents un operators Artūrs Jenots, otrais operators Reinis Šiballo, dziesmas ieraksts un master Rolands Če.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!