“Brīvrunu Projekts” izziņo 4. sezonas lielo noslēguma koncertu

Raksta attēls - “Brīvrunu Projekts” izziņo 4. sezonas lielo noslēguma koncertu Publicitātes foto

23.05.2019 / Parmuziku.lv

Jau šo sestdien, 25. maijā, notiks pirmās repa improvizācijas apvienības Latvijā – “Brīvrunu Projekts” – 4. sezonas lielais noslēguma koncerts, kurā piedalīsies vairāki Latvijā populāri hiphopa mākslinieki.

Koncerta apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt ne tikai piparotāko brīvrunu Latvijā, kas tiks izpildīta uz producenta Silins Beats radītās mūzikas, bet arī apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieka Punkts uz I tikko izdotā EP “5” pirmatskaņojumu, kā arī dziesmas no albuma “Raimonds Pauls nav latvietis”, ko izpildīs “Kapelmeistars Group” ar aktieri Kasparu Dumburu priekšgalā. Pasākumā ar īpašu programmu uzstāsies arī šī brīža aktuālākais BPM battle scēnas reperis Kjuumanis un īpašu noskaņu piešķirs ģitāras virtuozs Gints Smukais.

“Brīvrunai nav robežu. Šajā sezonā mēs sērfojām gan pa vecās skolas, gan jaunās skolas hiphopa viļņiem un sezonas noslēgumā vēlamies pateikt ardievas žanru dalījumiem ar līdz šim vislielāko un visraibāko koncertu,” saka “Brīvrunu Projekts” dalībnieks Edgars Sniegs.

 

BP 4. sezonas noslēgums notiks klubā “Neverlate” 25. maijā plkst. 21:00.

BP sastāvā ir divi “Ghetto Games” frīstaila sacensību “Štuka par bazaru” uzvarētāji Zirnis un Abra, apvienības “Kreisais Krasts” vecbiedrs JeeKaa, uzlēcošā repa zvaigzne E.V., kā arī repa tehniķis Bergs un dinozaurs Sniegs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!