Ansamblis “Manta” negaidīti tiek pie jauna videoklipa

Raksta attēls - Ansamblis “Manta” negaidīti tiek pie jauna videoklipa Publicitātes foto, Katrīna Neiburga un Andris Eglītis

14.06.2017 / Parmuziku.lv

Māksliniece Katrīna Neiburga izmanto dziesmas "Rudensziema" fotosesijas laikā safilmēto materiālu pavisam negaidītai klipa tapšanai.

Grupas jaunā albuma “Karaliene Anna” vāka bildes veidoja Andris Eglītis un Katrīna Neiburga, paralēli fotografējot ar digitālo un analogo kameru. Taču, kā izrādījās, fotosesijas laikā Katrīna arī filmēja un no šiem videofragmentiem samontēja klipu.

Tas bija negaidīts pārsteigums, kas, šķiet, ir transformējis gan mūsu prātus, gan pašu dziesmu, saka pati grupa.

Šajā nedēļas nogalē Mantu var sastapt vairākos koncertos:

16. jūnijā 22.00 – Valmierā, Tautas Harmonijas centrā

17. jūnijā 16.00 – Pagalms Fest, Jūdaži

17. jūnijā 21.30 – Cēsīs, mākslas telpā Mala

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!