Notice: Undefined index: album in /home/parmuziku/public_html/lib/content.class.php on line 522
Rassell, Sabīne Berezina un Edvards Grieze publicē singlu un video ''Kaila'' - ParMūziku.lv

Rassell, Sabīne Berezina un Edvards Grieze publicē singlu un video ''Kaila''

Raksta attēls - Rassell, Sabīne Berezina un Edvards Grieze publicē singlu un video ''Kaila'' Publicitātes foto

28.06.2017 / Parmuziku.lv

Vai jauns vasaras hits?

Kā interesantu faktu var minēt to, ka jaunais videoklips ir filmēts tepat kaimiņvalstī, kā arī uzņemts un publiskots tieši tajā pašā laikā, kad mākslinieku populārākais videoklips ‘’Dzīvo brīvi’’ pirms pieciem gadiem.

Videoklips tika filmēts Lietuvā, modernajā villā ‘’Pusu Oaze’’, kas atrodas Sventājā netālu no Palangas.

Jaunā videoklipa ‘’Kaila’’ režisors, producents un montāžas autors ir Rassell. Operatora darbu veicis Kaspars Kambars ar kuru mūziķi ir sadarbojušies jau iepriekš.

Mūziku un tekstu sarakstījis, kā arī dziesmu producējis projekta autors Rassell jeb Ruslans Kuksinovičs. Dziesmas māsteringu veica Jānis Kalve.

Rassell saka paldies visiem, kas iesaistījās videoklipa radošajā procesā.

Dziesma brīvai lejupielādei pieejama Rassell ''Bandcamp'' profilā:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!