"BERMUDU DIVSTŪRIM" jauns hits. Skanēs katrā ballītē!

Raksta attēls - "BERMUDU DIVSTŪRIM" jauns hits. Skanēs katrā ballītē!

14.06.2017 / Parmuziku.lv

"Zaudējam brāli" par godu visiem vecpuišiem, kas šovasar plāno iestūrēt laulību ostā.

Pašmāju humoristiskā repa dueta "BERMUDU DIVSTŪRIS" jaunajā videoklipā iesmej par iespējamajām sekām, kādas gaidāmas pēc kāzām.

Iespējams dziesma ir veltījums vienam no apvienības dalībniekiem - Emīlam Balcerim, kas pavisam nesen salaulājās ar savu ilggadīgo draudzeni Ievu. Taču jestrais skaņdarbs pavisam noteikti varētu kļūt arī par šīs vasaras vecpuišu ballīšu himmnu visā Latvijā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!