13 klubu koncerti, kas izklaidēs tevi februārī un martā

Raksta attēls - 13 klubu koncerti, kas izklaidēs tevi februārī un martā Fotokolāža, Foto: Zigmunds Ziemelis, Artūrs Martinovs, Matīss Purmalis

08.02.2017 / Parmuziku.lv

Atzīmē savā kalendārā! Mūzikas klubu afiša arī gada aukstākajos mēnešos piedāvā stilistiski daudzveidīgu programmu.

IMANTS DAKSIS

11. februārī Mākslas telpā Mala uzstāsies Imants Daksis. Dziesminiekiem raksturīgie spēles instrumenti - akustiskā ģitāra, balss un ar kāju sists ritms, Imanta izpildījumā ir piesātināti ar ekspresiju un drosmi, kam Latvijas mūzikā nav analoga.

THE CITIZENS

11. februārī Latvijas 1.rokkafejnīcā uzstāsties "The Citizens". Grupa pārstāv sintroka mūzikas žanru, kura skanējumu raksturo enerģiska un spēcīga ritma sekcija, kurā bungas un bass apvieno vienkāršo un sarežģīto, lai kopā radītu modernu roka skanējumu ar drum'n'bass pieskaņu.

FRANCO FRANCO + BALOŽU PILNI PAGALMI

14. februārī ikgadējā “Ziemas zāles” pasākuma ietvaros, Krogā Aptieka uzstāsies šī gada “Supernovas” dalībnieki indīpopa grupa “Franco Franco” un neatkarīgās rokmūzikas veterāni “Baložu Pilni Pagalmi”.

ELIZABETE BALČUS, SABĪNE MOORE

16. februārī Nabaklab uzstāsies avantpop silistikā muzicējošā Elizabete Balčus, kas 2016. gadā izdevusi elektro-akustisku studijas solo albumu "Conarium". Par vizuālām un audiālām performancēm rūpēsies māksliniece Sabīne Moore. Viņa izrādīs audivizuālo priekšnesumu “Zīmētās skaņas performanci”, kā arī pavadīs Elizabetes priekšnesumu.

REINIS YOUNG TRIO

18. februārī Kaņepes kultūras centrā notiks grupas ''Reinis Young Trio'' albuma ''Tumšs'' prezentācijas koncerts. Tumšais albums vēstīs par indivīda kontrastu ar vētraino un strauji mainīgo ārējo pasauli, cīņu starp laimi un rutīnu, kā arī planētas kļūšanu par urbānu objektu.

ANDREI SENKEVICH

23. februārī Tims Mints uzstāsties Andrei Senkevich. Andrei Senkevich ir dziedātājs un dziesmu autors no Minskas. Spēlē baltkrievu un krievu indie folk mūziku. “MusicFriendsRoad” ir daļa no viņa solo akustiskās tūres, ar kuru Andrei ir jau viesojies 8 valstīs.

REBECCA CLAMP

23.februārī klubā Depo uzstāsies dziedātāja, pianiste no Kembridžas, kura šobrīd dzīvo Somijā. Īpatnējā klavierspēle un kaislīgā balss Rebeku padara par unikālu mūziķi, kura neatstās vienaldzīgu nevienu klausītāju.

FESTIVĀLA "INTSIKURMU" PASĀKUMS RĪGĀ

24. februārī K. K. fon Stricka villā latviešu publikai sevi pieteiks igauņu festivāls "Intsikurmu", kas norisinās netālu no Igaunijas dienvidos esošās Pelvas. "Intsikurmu" mini festvālā Rīgā uzstāsies tādas grupas kā "Sibyl Vane" no Igaunijas, "The Coco’nuts", "Polifauna" un "My Radiant You" no Latvijas.

MOULETTES

24. februārī klubā Depo uzstāsies art rock/indie/folk grupa no Anglijas- “Moulettes”. Mūzikas apskatnieki grupu salīdzinājuši gan ar agrīnajiem “Pink Floyd”, gan “Roxy”, gan Frank Zappa un citiem.  Grupu iesildīs latviešu indie/postpunk grupa “Parára”.

BLUSH RESPONSE

25. februāri klubā Depo uzstāsies Berlīnē dzimušais Kubiešu-Amerikāņu izcelsmes mākslinieks Džoejs Blašs (Joey Blush). Blush Response ir tehno un industriālā žanra pārstāvis.

INTICHE

Sadarbībā ar “Pachamama Beats LV”, 25. februārī Kaņepes kultūras centrā ar koncertu uzstāsies Berlīnē dzīvojošais argentīniešu mūzikas producents un dīdžejs Intiche. Intiche mūzikai ir dziļa saikne ar Pachamama jeb Māti zemi un sev raksturīgo mūzikas stilu viņš dēvē par “electro-nativo”.

THE MEANTRAITORS

3. martā klubā Depo uzstāsies psihobillija grupa no Krievijas- “The Meantraitors”. Grupas pirmsākumi meklējami jau 1989. gadā. Šo gadu garumā grupas dalībnieki ir regulāri tūrējuši gan pa Eiropu, gan Krieviju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!