Ko dara "Foo Fighters", kad viņiem koncertā atslēdz skaņu? (VIDEO)

Raksta attēls - Ko dara "Foo Fighters", kad viņiem koncertā atslēdz skaņu? (VIDEO) Publicitātes foto

30.05.2017 / Parmuziku.lv

Grupas "Foo Fighters" koncerts festivālā "BottleRock Festival" ASV bija garāks, nekā tas bija paredzēts. Tā kā klusums noteiktajā laikā netika ievērots, organizatori rokmūzikas grandiem atslēdza skaņu. Kā reaģēja "Foo Fighters"?

Youtube video sākumā grupas līderis Deivs Grols kopā ar klausītājiem nodziedāja dziesmu "Happy Birthday", veltītu viņa sievai Džordanai. Koncerta pēdējā dziedsma bija "Everlong". Viss sanēja kā ierasts līdz 5:33 minūtē uz skatuves iestājās klusums, radot pūlīt neapmierinātību.

Redzot, ka grupa joprojām turpina spēlēt arī bez skaņas pastiprinātājiem, klausītāji uzņēmās vokālista pienākumus, šādi ļaujot dziesmai izskanēt līdz galam. Ballīti nevar apraut, kamēr tā patiešām nav beigusies!

Jau ziņots, ka 21. jūnijā Lucavsalā notiks viens no vasaras gaidītākajiem pasākumiem - amerikāņu rokgrupas “Foo Fighters” priekšnesums. Koncerts Daugavas krastā būs kulta grupas vienīgā uzstāšanās Baltijā. Šova viesi būs Eiropas vadošo festivālu galvenās skatuves cienīgi mākslinieki - britu grupa “Biffy Clyro” un ASV/Lielbritānijas duets “The Kills”.

Biļetes uz vērienīgo pasākumu Rīgā vēl ir pieejamas “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Pašlaik biļetes cena ir 69 EUR. Tuvojoties norisei tā pieaugs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!