Frenkam Tērneram jauns video

Raksta attēls - Frenkam Tērneram jauns video Avots: facebook.com/frankturnermusic.

09.09.2015 / Aiga Leitholde

Melnbalta roka himna par otrās puses meklējumiem.

Dziesma Josephine ir Frenka Tērnera ( Frank Turner) jaunā, sestā albuma Positive Songs for Negative People otrais singls. Albums klausītājiem tika nodots 7.augustā,  jau ir ierindojies pārdošanas čārtu 2.pozīcijā, bauda fanu beznosacījuma mīlestību, kā arī iemantojis augstu mūzikas kritiķu novērtējumu.

Josephine stāsta par savas perfektās otrās puses meklēšanu, ja viņa vai viņš vispār eksistē -  dziesmu komentē pats Tērners.

Dziesma Josephine ir rokmūzikas himna  ar kuras palīdzību pulcēt stāvgrūdām pilnus stadionus. Sākumā pēc festivāliem bagātās vasaras Tērners ir nolēmis doties intīmā rudens koncerttūrē pa alternatīvās mūzikas klubiem, lai novembrī tricinātu Lielbritānijas arēnas.

Latvijas klausītāji Frenku Tērneru iepazina jau 2000.gadu sākumā kā post-hardcore grupa Million Dead dalībnienuVēlāk Tērners atgriezās Latvijā solo mākslinieka statusā, izpildot alternatīvo roku ( pavisam precīzi - folkpanku) un bija dzirdams 2011.gada Fonofest ietvaros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!