VIDEO: Frenka Oušena dziesmas "Nikes" dzīvais izpildījums liek skudriņām skriet pāri kauliem

Raksta attēls - VIDEO: Frenka Oušena dziesmas "Nikes" dzīvais izpildījums liek skudriņām skriet pāri kauliem Ekrānšāviņš

04.09.2017 / Parmuziku.lv

Vienlaicīgi skaistākais un skumjākais, kas dzirdēts.

Mūziķis Frenks Oušens (Frank Ocean) neaizraujas ar pārmērīgu publicitāti, taču reizēs, kad viņš nolemj savu talantu atklāt plašākai publikai, tas pārsteidz un aizkustina visu pasauli. 

Noskaties, kā mūziķis vien klavieru pavadījumā izjusti izpilda singlu "Nikes" no otrā studijas ieraksta "Blonde"! Ar minimāliem līdzekļiem panākts maksimāli daudz sentimenta. 

Salīdzināšanai iesakām noklausīties arī ierakstu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!