Daft Punk pieskāriens filmā "Riga (Take 1)"

Raksta attēls - Daft Punk pieskāriens filmā "Riga (Take 1)" Foto no nme.com

16.10.2018 / Parmuziku.lv

Daft Punk dalībnieks Tomass Bangalters (Thomas Bangalter) komponējis dziesmu Latvijas/Francijas kopražojuma filmai "Riga (Take 1)", informē portāls nme.com.

Bijušais Daft Punk menedžeris un pašreizējais Ed Banger Records vadītājs Busy P dalījies ar nelielu dziesmas fragmentu Ed Banger Instagram kontā. 

Filma "Riga (Take 1)" ir stāsts par Elitu (kaislīgu aktrisi), mākslas studenti Elīnu (Elitas meitu), gidi Ivetu un baletdejotāju Paulīnu. Viņas visas ir iemīlējušās un filmas gaitā piedzīvo emocionālus satricinājumus; vīriešu trūkums Rīgā dara šīs sievietes teju vai trakas. Vairāk par filmu šeit

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!