Flying Lotus remiksējis seriāla "Tvinpīka" muzikālo tēmu

Raksta attēls - Flying Lotus remiksējis seriāla "Tvinpīka" muzikālo tēmu Publicitātes foto

15.05.2017 / Parmuziku.lv

Deivida Linča kulta seriāla "Tvinpīka" mūzikas autors ir komponists Andželo Badalamenti. Seriāla jaunās sezonas pirmizrādi skatītājiem būs iespēja redzēt jau 21. maijā.

Gaidot šo notikumu, producents Flying Lotus Sietlas festivāla "Upstream Music Fest" apmeklētājus iepriecinājis ar seriāla ievadā dzirdamās kompozīcijas remiksu, kas tagad ir pieejams bezmaksas lejupielādei vietnē soundcloud.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!