Lana Del Reja iejūtas fanu ādā (VIDEO)

Raksta attēls - Lana Del Reja iejūtas fanu ādā (VIDEO) Ekrānšāviņš no instagram.com/lanadelrey.

16.04.2017 / Parmuziku.lv

Arī Lanai Del Rejai, tāpat kā mums visiem, patīk ienirt klausītāju pūlī un ar telefona kameru nofilmēt sava iecienītākā mūziķa priekšnesumu, lai vēlāk to atrādītu savos sociālajos tīklos.

Šajā nedēļas nogalē ASV notiek mākslas un mūzikas festivāls Coachella, kurā dziedātāja baudīja un iefilmēja folkmūziķa "Father John Misty" uzstāšanos.

Kritiķu augstu vērtētais "Father John Misty" jeb īstajā vārdā Džošs Tillmans (Josh Tillman) savu jaunāko, trešo albumu "Pure Comedy" izdeva 7. aprīlī un albumu veido13 dziesmas.

Viņš kopā ar Lanu Del Reju ir filmējies dziedātājas videoklipā "Freak". Abi mūziķi publiski pauduši apbrīnu par viens otra radošo domas lidojumu.

Coachella festivāla ietvaros Lana nofilmējusi gabaliņus no "Father John Misty" kompozīcijām "When The God Of Love Returns There’ll Be Hell To Pay’" un "Chateau Lobby #4 (In C For Two Virgins)".

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!