Mura Masa un Central Cee būs galvenie FLEX FEST 2023 festivāla mākslinieki

Raksta attēls - Mura Masa un Central Cee būs galvenie FLEX FEST 2023 festivāla mākslinieki

24.04.2023

Pēc veiksmīga starta pagājušā gadā, Tallinā, Igaunijā notiekošais mūzikas festivāls uzņem apgriezienus un šogad atgriežas ar vēl jaudīgāku māklsinieku programmu. Šī gada ”FLEX FEST 2023” notiks 16. un 17. jūnijā un tajā, starp daudziem citiem mūziķiem būs iespējams redzēt Grammy balvas laureātu Mura Masa (UK), globāli atpazīstamo reperi Central Cee (UK), Drain Gang galībnieku Bladee no Zviedrijas un Somu superzvaigzni Isac Elliot.

Festivāla norises vieta Tallinā šogad būs “Krull kvartālā” un divu dienu laikā uz divām festivāla skatuvēm kopumā varēs noskatīties 20 mākslinieku priekšnesumos, sākot no undergraund māklsiniekiem līdz pasaules līmeņa zvaigznēm.


Viens no festivāla galvenajiem mākslinekiem būs Mura Masa – britu elektroniskās mūzikas producents un dziesmu autors, kas savos darbos apvieno pop, elektronikas, hip-hop un fanka elementus ar vokālu. Karjeras tramplīns notika ar dziesmu “Lotus Eater”, kuru savā rotācījā iekļāva radiostacija BBC1, kam pēcāk sekoja mixtape Soundtrack to a Death (2014) un debijas albums Mura Masa (2017), kurā piedalijās tādi māklsineki kā - K. Paul, A$AP Rocky, Christine and the Queens, Bonzai un Charli XCX. Mura Masa ir ticis pie trijām Grammy nominācijām un ieguvis savā īpašumā vienu balvu.

Otrs festivāla smagsvars ir Central Cee, patlaban lielākais Britu reperis, kurš savā mūzikā izmanto hip-hop, trap un UK drill elementus. Mūziķa 2021 gada mixtape “Wild West” ieguva ne tikai kritiķu uzslavas, bet arī fanu mīlestību, kas turpina augt ar katru dienu. Aizvadītais  gads mūziķim bija arīdzan TikTok platformas veiksmes gads, kad viņa dziesma "Doja", ar samplu no 2001. gada EVE dziesmas "Let Me Blow Ya Mind", ieguva vairāk nekā 400 miljonus klausījumu. Central Cee ir pirmais Britu reperis, kuram izdevies iegūt miljardu klausījumu gada ietvaros.

Uz doto brīdi izziņotie FLEX FEST mūziķi ir: Bladee (SE), Isac Elliot (FIN), and success story Mikael Gabriel (FIN), dj nevykele (LT) un Igaunijas mūziķi: nublu, 5MIINUST, reket, Gram-Of-Fun, Karl Killing, KiROT, Pluuto, AROP, manna, Asena un Kitty Florentine.

Flex Fest notiek 16. un 17. jūnijā, Krulli kvartālā (Kopli - 70), Tallinā, Igaunijā.Biļetes iegādājamas: www.flexfest.ee.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!