Jau šo sestdien virtuālais Glastonberijas festivāls

Raksta attēls - Jau šo sestdien virtuālais Glastonberijas festivāls Publicitātes foto

21.05.2021

Kā zināms, Glastonberijas festivāla rīkotāji nevēlējās jau otro gadu pēc kārtas pārcelt pasākuma norisi, tāpēc šoreiz tas būs attālināti pieejams jebkuram interesentam.

Jau šo sestdien, 22.maijā, tiks organizēta ekskluzīva tiešraide no Somersetas Vorsiju fermas, ļaujot mūzikas faniem jebkurā pasaules malā virtuāli apvienoties un dalīties ar festivāla un tā idilliskās apkārtnes sajūtām.

Šī ir unikāla iespēja virtuāli pabūt festivālā, uz kuru parasti gandrīz nav iespējams nopirkt biļetes, jo tās tiek izpārdotas gaismas ātrumā.

Tiešraide sāksies 22. maija vakarā, plkst. 21.00 pēc Latvijas laika un lai interesenti varētu laikus sagatavoties, šeit publicējam plānoto mākslinieku uzstāšanās grafiku:

21.00    “Wolf Alice”
21:25    Maikls Kivanuka
21:55    Džordžs Ezra
22:05    “IDLES”
22:30    “Haim”
23:05    “Coldplay”
23:50    Deimons Albarns (“Blur”)
00:35    Džordža Smita
1:05      īpašs viesis
1:35      Kano
2:00      DJ Honey Dijon, piedaloties Rošīnai Mērfijai

 

Piekļuve tiešraidei ar biļetēm tikai €23 vērtībā, kas vēl iegādājamas šeit: https://glastonburylivestream.seetickets.com/content/ticket-options?src=Baltics

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!