Ar jaunu dziesmu "Caught By The Wind" atgriežas "Stereophonics"

Raksta attēls - Ar jaunu dziesmu "Caught By The Wind" atgriežas "Stereophonics" Foto: Sven-Sebastian Sajak

05.09.2017 / Parmuziku.lv

Divdesmit gadus pēc grupas debijas "Word Gets Around" un sešiem Nr. 1 albumiem, "Stereophonics" izziņo jauna ieraksta izdošanu.

"Scream Above The Sounds" tiks izdots 3. novembrī  "Parlophone Records" paspārnē. Gaidāmais desmitais studijs ieraksts seko iepriekšējam 2015. gada albumam - "Keep The Village Alive", kas tikko pēc izdošanas ierindojās pirmajā pozīcijā tāpat kā arī pārējie albumi. 

Pirmais singls "All In One Night" reprezentē grupas tieksmi pec melanholijas - iedvesma tam smelta no Sebastiana Šipera (Sebastian Schipper) filmas "Victoria". Jaunais singls tika ierakstīts Londonā, bet pabeigts "RAKStudios". Ierakstā piedalās producents Džims Lovs (Jim Lowe). 

"Scream Above The Sounds" būs pieejams digitāli un CD standarta un delux versijās. Albumam pierakstīties var jau tagad grupas lapā.

*Titulattēlā izmantots Sven-Sebastian Sajak Wikimedia.org foto ar CC licenci.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!