Jauns singls un video no Artūra Skuteļa un grupas "Tvērumi"

Raksta attēls - Jauns singls un video no Artūra Skuteļa un grupas "Tvērumi" Publicitātes foto

20.09.2017 / Parmuziku.lv

Singls "Lampu drudzis" ir pirmais priekšvēstnesis topošajam albumam "Nekad nekur".

“Lampu drudzis” ierakstīts Rīgā, “Dynamic records” un PKI studijā. Teksts un vokāls – Arturs Skutelis, bungas – Rūdolfs Latišenko, bass – Mārtiņš Vilnītis, saksofons – Dita Frīdenberga, taustiņi – Alise Golovacka. 

Videoklipu veidojis Artūrs Krūmiņš, galveno lomu atveidojis Nacionālā teātra aktieris Igors Šelegovskis, par gaismām atbildīgs Ansis Landorfs. Klipa veidošanai ļoti palīdzēja māksliniece Dace Zilgalve, kas filmēšanas vajadzībām grupai uzticēja savu gleznu “The edge of a cloud”.

“Lampu drudzis” atrodams visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos un veikalos (iTunes, Spotify, Bandcamp, Deezer, Google play u. c.). Vairāk par Tvērumiem šeit.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!