Aizkustinoši! Coldplay koncertā piepilda fana kvēlāko vēlēšanos

Raksta attēls - Aizkustinoši! Coldplay koncertā piepilda fana kvēlāko vēlēšanos Ekrānšāviņu kolāža

07.06.2017 / Parmuziku.lv

Pat Kriss Mārtins negaidīja, cik labi viņš nospēlēs pavadījumu dziesmai Everglow

Colplay ir devušies koncerttūrē pa Eiropu un vakar viņiem bija koncerts Minhenē. Kāds no faniem bija ieradies uz koncertu ar plakātu, kas vēstīja "Vai varu jums nospēlēt Everglow?". To ieraugot, grupas solists Kriss Mārtins, ne mirkli nevilcinoties, uzaicināja viņu uz skatuves, un viņi kopīgi veltīja šo skaņdarbu Parīzes, Londonas un Mančesteras teroraktos cietušajiem. 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!