24 016 570 skatījumu! Austrāliešu grupas video kļūst par negaidītu interneta sensāciju

Raksta attēls - 24 016 570 skatījumu! Austrāliešu grupas video kļūst par negaidītu interneta sensāciju Ekrānšāviņš

05.03.2017 / Parmuziku.lv

Austrāliešu elektroniskās grupas "Bag Raiders" dziesma "Shooting Stars" ir pavisam normāla popmūzika pie kuras izkustināt gurnus. Taču videoklips vietnē Youtube ir skatīts 24 016 570 reižu.

Patiesībā "Shooting Stars" ir 2009. gada dziesma ar futūristiksu videoklipu, kas nedaudz atgādina slavenā franču dueta "Daft Punk" daiļradi.

"Shooting Stars" videoklips par interneta sensāciju kļuvis tikai 2017. gadā - 8 gadus pēc iznākšanas. Zināms, ka pirmā "Shooting Stars" parodija tika publicēta vietnē Reddit, 2017. gada janvārī ar nosaukumu "Fat man does amazing dive - Shooting Stars".

Tagad vietnē Youtube var atrast neskaitāmi daudz Shooting Stars" parodijas. Piedāvājam noskaties 10 labāko izlasi, kas veidotas dažādās video tehnikās un pārsteigs ar negaidītu sižeta attīstību. Pateicoties smieklīgajām memēm, "Shooting Stars" ierindojies Billboard čārtu Top 20.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!