Vējš matos un rokmūzikas mirdzums! Noskaties "Bloody Heels" jauno videoklipu

Raksta attēls - Vējš matos un rokmūzikas mirdzums! Noskaties "Bloody Heels" jauno videoklipu Publicitātes foto

24.02.2017 / Parmuziku.lv

Latviešu hārdroka/glemroka grupa “Bloody Heels” laidusi klajā jaunu mūzikas video dziesmai “Cheap Little Liar", kas būs dzirdama arī pavasarī gaidāmajā albumā. Klips tapis sadarbībā ar filmu studiju “Rafa”, Ivo Skanstiņa vadībā.

2012. gadā dibinātā grupa pirms nepilniem četriem gadiem izlaida videoklipu dziesmai “Hungry For Your Love”, kā arī 2014. gada sākumā tika izdots piecu dziesmu EP albumu – “Summer Nights”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!