Grupa "Bloody Heels" izziņo debijas albumu un prezentācijas koncertu

Raksta attēls - Grupa "Bloody Heels" izziņo debijas albumu un prezentācijas koncertu Publicitātes foto

02.05.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju hārdroka grupa "Bloody Heels" beidzot izziņo debijas albuma izdošanas datumu - ilgi gaidīto debijas, pilna garuma albumu “Through Mystery” grupa izdos šā gada 20. maijā.

"Bloody Heels" savu darbību sāka 2014. gadā un līdz šim grupa ir izdevusi EP “Summer Nights”, divus videoklipus un koncertējusi dažādās vietās Latvijā un arī Eiropā. Februāra nogalē grupa izdeva singlu “Cheap Little Liar”, kas arī ir pirmais vēstnesis gaidāmajam albumam.

"Principā, albumu rakstījām ilgi, un ir ieguldīts milzīgs darbs, lai dziesmas izklausītos tā, kā tām vajag izklausīties, tāpēc esam priecīgi, ka beidzot varēsim atrādīt dziesmas plašākai publikai. Mūsuprāt, albums ir labi sabalansēts, ir gan smagākas un ātrākas dziesmas, gan lēnākas un melodiskākas - nevar arī noliegt tās 80to gadu ietekmes, bet tajā pašā laikā, protams, tas ir mūsdienīgas rokmūzikas albums,” stāsta "Bloody Heels".

Debijas albuma prezentācijas koncerts notiks 27. maijā, Latvijas 1. Rokkafejnīcā, taču plašāka informācija pagaidām netiek izpausta. “ Tās būs lieliskas svinības mūsu otrajās mājās, Rokkafejnīcā, kopā ar draugiem un ārzemju viesiem, bet par to runāsim nedaudz  vēlāk, so stay tuned!”.

Digitālās albuma kopijas iespējams pasūtīt jau tagad iTunes un Amazon:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!