Latvijā darbu sāk jauna rokmūzikas interneta radio stacija - LRMA ROCK RADIO

Raksta attēls - Latvijā darbu sāk jauna rokmūzikas interneta radio stacija - LRMA ROCK RADIO

05.07.2022

LRMA ROCK RADIO ir jaunizveidota interneta radio stacija, kurā 24/7 tiek atskaņota tikai Latvijā radīta rock/ metal/ alt/ un punk mūzika.

Rokmūzika gadu gaitā ir pierādījusi sevi, kā vienu no lielākām un apjomīgām, neakadēmiskās mūzikas jomām piesaistot visplašāko auditoriju. Diemžēl Latvijā radītai rock/metal/alt/punk mūzikai šobrīd neklājas viegli. Latvijā ir ļoti daudz šo žanru mākslinieku un personību, kuru radošā darbība kvalitātes ziņā neatpaliek no ārvalstu kolēģu veikuma. Akūti pietrūka legāla un respektabla medija, kurā būtu pieejama un apkopota tikai Latvijā radīta rock/ metal/ alt/ punk mūzika.

Tādēļ tika izveidota interneta radio stacija - LRMA ROCK RADIO.

Radio stacijas vadītājs Ēriks Saksons uzsver, ka jaunizveidotā radio ēterā, jau šajā gadā sāks skanēt pirmie autorraidījumi, kā arī akcentē, ka LRMA Rock Radio žanriski plašā mērogā atspoguļos pašmāju smagās mūzikas labākās kompozīcijas.

KLAUSIES: www.lrma.lv

Radio stacija izveidota pateicoties atbalstītāju ieguldījumiem pūļa finansēšanas platformā Projektu Banka www.projektubanka.lv

 LRMA RADIO RADIO Atklāšanas Balle notiks 06. jūlijā plkst. 19.00., Teātra Bārā (Lāčplēša ielā 26., Rīgā). Atklāšanas Balli rīko un radio darbību nodrošina Latvijas Rokmūzikas Asociācija.

 LRMA (Latvijas Rokmūzikas Asociācija):

Biedrības LRMA mērķis ir radīt, uzturēt un popularizēt ilgtspējīgu un starptautiski atzītu kultūras vidi Latvijā, pozicionējot Latvijas rokmūziku kā neatņemamu Latvijas kultūras sastāvdaļu, veicinot Latvijas rokmūzikas autoru, izpildītāju un grupu, kā arī dīdžeju integrēšanās iespējas vietējā un starptautiskajā mūzikas un izklaides biznesa tirgū, kā arī izveidot konkurētspējīgu nozari, kuras pamatuzdevums ir radīt eksporta preci ar augstu pievienoto vērtību -rokmūziku. Biedrība darbojas plašākas sabiedrības interešu aizstāvības jomā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!