Tvērumu lielkoncerts

Raksta attēls - Tvērumu lielkoncerts Publicitātes foto

30.08.2018 / Parmuziku.lv

6. septembrī, klubā “Melnā piektdiena” notiks Artura Skuteļa un Tvērumu lielkoncerts, kas vienlaikus būs arī grupas jaunākā albuma “Nekad nekur” prezentācija, pirmais kopīgais koncerts šogad un pēdējais uz nenoteiktu laiku. Vakara programmā sagaidāms viss “Nekad nekur” stāsts, ko uz skatuves papildinās horeogrāfa Naura Miķeļa Gobas vadībā veidotā performance, kā arī daudzi Tvērumu debijas albuma “Audums” skaņdarbi.

Tvērumi ir dzīvās mūzikas grupa, kurā spēlē Rūdolfs Latišenko (bungas), Mārtiņš Vilnītis (bass), Dita Frīdenberga (saksofons), Alise Golovacka (taustiņi, flauta) un Arturs Skutelis (balss, teksti). Grupa pirmo reizi sanāca kopā 2015. gada novembrī un līdz šim ir izdevusi divus studijas albumus: “Audumu”, kas pēc vairāku mūzikas kritiķu vērtējuma ir viens no labākajiem latviešu mūzikas ierakstiem 2016. gadā, un “Nekad nekur”, kura pamatā ir Bībeles līdzība par pazudušo dēlu.

Artura Skuteļa un Tvērumu mūzika atrodama Spotify, iTunesBandcamp u. c. Ieeja no plkst. 19.00, koncerta sākums – precīzi (!) plkst. 20.00. Koncertā nav vecuma ierobežojuma. Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā Tickethsop.lv.

Vairāk informācijas Skuteļa mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!