Melodiskie ASV dumpinieki The Protest trīs koncertos viesosies Latvijā

Raksta attēls - Melodiskie ASV dumpinieki The Protest trīs koncertos viesosies Latvijā Publicitātes foto

23.10.2018 / Parmuziku.lv

Oktobrī Latvijā viesosies amerikāņu grupa TheProtest, kas spēlē smagu alternatīvo roku. Kaut arī grupa ir dibināta 2009. gadā Indianas štatā, ASV, kas vairāk pazīstams ar kukurūzas laukiem nekā ar smago roku un metālu, mūziķu apvienība TheProtest ir mantojuši šo Amerikas vidienes darba ētiku.

Ar savu talantu, smago darbu, apņēmību un neatlaidību, sniedzot vairāk nekā 150 dzīvos koncertus gadā, viņi ir nonākuši līdz klausītājiem arī ārpus ASV. Tie, kas piedzīvojuši grupu dzīvajā, kā galveno faktoru uzteic grupas enerģiju un sniegumu. Viņus ir pamanījusi izdevniecība "RockfestRecords/Sony", kas šī gada jūnijā izdevusi grupas jaunāko albumu "Legacy".

Visi četri grupas dalībnieki ir uzauguši netālu no Indianapoles un iepazinās vidusskolas laikā. Brāļi Josh un Jarob Bramlett aizrāvās ar rokmūziku jau kopš bērnības, un pēc grupas Kiss albuma “Alive” noklausīšanās nolēma mācīties spēlēt ģitāru un bungas. Līdzīgs stāsts ir arī pārējiem diviem grupas dalībniekiem, līdz draugi nolēma apvienoties un spēlēt to, kas pašiem patīk. Pēc TheProtest dibināšanas, pirmais albums “GameChanger” iznāca 2012. gadā, kad grupa devās pirmajā lielajā ASV turnejā. 2014. gadā sekoja otrs albums “GreatLengths”, un kopš tā laika grupa ir spēlējusi bez pārtraukumiem.

TheProtest turpina iepazīstināt ar savu mūziku klausītājus citās valstīs un ir apbraukājuši Vāciju un Kanādu. Tikko pabeiguši CityRockfest turneja ASV, šomēnes grupa atgriežas Eiropā ar dalību festivālāCVJM LoudandProudFestival 2018 Vācijā un trīs koncertiem Latvijā – 25. oktobrī „FontainePalace” , Liepājā, 26. oktobrī „Melno Cepurīšu Balerija” , Jelgavā, 27. oktobrī Bārs „Republika” Rīgā.

Savā mūzikā un koncertos TheProtest vēlas atgriezt cerību un ticību rokenrola transformējošam un iedvesmojošam spēkam.  Grupas solists, JoshBramlett, uzsver:

Lai gan mūsu mūzika ir smaga, tas nenozīmē, ka tā nevar iepriecināt un pacelt cilvēkus. Šādā veidā mēs vēlamies kalpot visiem (saviem klausītājiem) vienalga kur pasaulē. Vēlamies, lai, ejot mājās no mūsu koncerta, cilvēki justos savādāk – un labāk – nekā atnākot.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!