Novembra beigās Baltiju pārņems melanholija

Raksta attēls - Novembra beigās Baltiju pārņems melanholija Afiša

17.10.2018 / Parmuziku.lv

Novembra pēdējā dienā klubā “Melnā Piektdiena” notiks likteņmetāla koncerts, kurā uzstāsies Sullen Guest – salīdzinoši jauna, taču daudzsološa death/doom metal grupa no Viļņas, pašmāju Catalepsia un vācu melodic death/doom metal apvienība, kura jau paspējusi iekarot žanra cienītāju sirdis visā Eiropā – Decembre Noir.

Pasākums Rīgā būs viens no trīs Baltijas koncertiem, kuros grupas būs apvienojušās, pateicoties draudzībai, kas izveidojies ar latviešu doom metal bāleliņiem Catalepsia. Ar Sullen Guest draudzība aizsākās pirms trim gadiem, kad Catalepsia tika uzaicināta uzstāties Viļņā. Savukārt ar Decembre Noir izveidojās saikne kopš vāciešu viesošanās Rīgā, klubā “Depo”, kad Catalepsia koncertā uzstājās, kā atbalstošā grupa. Pēc šī pasākuma vīri no Decembre Noir uzaicināja grupu uzstāties Vācijā, kas tika īstenots pagājušajā pavasarī.

Visas trīs grupas šiem koncertiem gatavo svaigas kompozīcijas. Leiši Sullen Guest šogad ir izdevuši savu otro albumu “IIIIXXI ", kurš dzīvajā versijā noteikti izskanēs arī Rīgā. Catalepsia pašlaik ir sava otrā pilnmetrāžas albuma radīšanas procesā un plāno no tā atspēlēt dažas dziesmas, bet vācieši Decembre Noir savu jauno albumu “Autumn Kings” pasaulē laidīs šī gada novembrī, kas tiks izdots ar mūzikas izdevniecības “Lifeforce Records” starpniecību un ko nepacietīgi gaida ļoti daudzi grupas klausītāji. Šis būs Decembre Noir trešais albums.

Grupa Sullen Guest paspējuši Latvijā paviesoties jau šogad, uzstājoties festivālā “Metalshow Open Air”, un arī vācu melanholiķiem Decembre Noir šī būs jau otrā uzstāšanās reize Latvijā, kuru grupa sagaida ar sajūsmu, atminoties savu uzstāšanos pirms pusotra gada klubā Depo. Pasākumu 30. novembrī noteikti izbaudīs visi melanholiskās, smagās un melodiskās mūzikas klausītāji.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas vietnē Ticketshop.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!