Rīgā viesosies Amerikāņu metalcore kolektīvs Miss May I

Raksta attēls - Rīgā viesosies Amerikāņu metalcore kolektīvs Miss May I Publicitātes foto

01.06.2018 / Parmuziku.lv

Rīgā, klubā Melnā Piektdiena, 18. jūnijā Eiropas tūres ietvaros uzstāsies aktuāla modernā metāla grupa "Miss May I".

Miss May I ir amerikāņu metalcore grupa, kas apvieno smagās mūzikas piekritējus no dažādām valstīm, pateicoties saviem jaudīgajiem izpildījumiem un meistarībai. Grupa ne tikai piedalījusies festivālos "Vans Warped Tour" un "Rockstar Mayhem", bet arī pelnīti tikusi nosaukta par vienu no aizraujošākajām grupām metalcore žanrā.

Kolektīvs izveidojās 2007.gada. Iedvesma tika gūta no "jaunā viļna" metalcore komandām: Lamb of God, Underoath un Bleeding Through, kā arī metālmūzikas vecmeistariem Pantera un White Zombie. 2008.gadā, kad dalībnieki vēl mācījās vidusskolā, Miss May I sadarbībā ar "Rise Records" izdeva demo-albumu "Apologies Are for the Weak". Albums ļoti ātri ieguva 76.vietu Billboard 200 topā; 29.pozīciju "Top Heatseekers" un 66.vietu "Top Independent Albums". Kompozīcija "Forgive and Forget" iekļuva filmā "Saw 6", bet dziesma "Apologies Are for the Weak" videospelē "Saints Row: The Third". Kopumā grupai ir pieci albumi: "Monument" (2010), "At Heart" (2012), "Rise of the Lion" (2014), "Deathless" (2015) un "Shadows Inside" (2017).

Šobrīd Miss May I saglabājuši sākotnējo sastāvu: Levi Bentons (Levi Benton) vokāls, Bī Džejs Steds (BJ Stead) soloģitāra, Džastins Aufdemkamps (Justin Aufdemkampe) ģitāra, Raiens Neffs (Ryan Neff) bass /“tīrais” vokāls, un Džerods Boids (Jerod Boyd) bungas. Apvienība uzstājas kopā ar tādām grupām kā August Burns Red, Parkway Drive, Blessthefall, Memphis May Fire, We Came As Romans, Whitechapel un Five Finger Punch. 

Ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums 20:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!