Rīgā ar jaunu albumu uzstāsies SÓLSTAFIR

Raksta attēls - Rīgā ar jaunu albumu uzstāsies SÓLSTAFIR Publicitātes foto

21.11.2018 / Parmuziku.lv

23.novembrī Islandes formācija SÓLSTAFIR atbrauks Rīgā ar neaizmirstamu divu stundu ilgu programmu, kurā vēltīta jaunam albumumam «Berdreyminn».

SÓLSTAFIR sākuši savu mūzikas ceļu no  no vicking metal un black metalstila, bet ar kātru jauno skaņdarbu attālinājās no saviem sākumavotiem. Neskatoties uz nepartrauktam izmaiņam, grupa saglabāja individuālu skanējumu.

Jaunākais SÓLSTAFIR albums «Berdreyminn» (2017)  liecina par grupas unikālu un originālu skanējumu. Islandieši tuipinā apvienot melodijas ar psihodeliskam fazem un klasiska roka un hardroka zemudens akmeņiem, ar kuriem bagāta viņu pagatne. Albums ir ļoti daudzpusīgs, pilns ar emocijam, tā ka klausitajs spējs sajūst garšu un skaņas tekstūru. Žanra robežas nav aizskartas. Mūzika apvienojas kopīgā zīmējumā no melanholijas, dusmam, prieka, bauda, sapem un citam emocijam.

Koncerts notiks 23.novembrī  klubā Melnā Piektdiena (Brīvības gatve 193c). Sākums plkst. 20.00, klubs vaļā no plkst. 19.00. Biļetes iespējams iegadāties vietnē ticketshop.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!