"The Sound Poets" aicina uz akustisko koncertu ziemas sēriju

Raksta attēls - "The Sound Poets" aicina uz akustisko koncertu ziemas sēriju Publicitātes foto: Uldis Krusts

28.11.2017 / Parmuziku.lv

Ar koncertu 1. decembrī Alūksnes kultūras centrā sāksies grupas “The Sound Poets” akustisko koncertu “Joprojām” ziemas sērija, kuras ietvaros ar 11 koncertiem mūziķi apceļos visu Latviju.

Turpinājumā apvienība viesosies Rēzeknes “Gorā” 2. decembrī, ar diviem koncertiem koncertzālē “Valmiera” 3. decembrī, Talsu tautas namā 8. decembrī, Gulbenes kultūras centrā 9. decembrī, Smiltenes pilsētas kultūras centrā 10. decembrī, Liepājas “Lielajā dzintarā” 15. decembrī, Bauskas kultūras centrā 16. decembrī, bet galvaspilsētā grupa uzstāsies 5. decembrī “VEF Kultūras pilī” un 6. decembrī LNB Ziedoņa zālē.

Oktobrī grupa digitālajās mūzikas platformās izdeva akustisko koncertalbumu “Joprojām”, kas ierakstīts pavasarī, kad notika programmas pirmie koncerti. Šajās performancēs ansamblis savu muzikālo materiālu izpilda pieklusinātā versijā, izceļot melodijas un atsakoties no efektiem, tādējādi radot intīmu un pieklusinātu atmosfēru.

Atlikušās biļetes uz koncertiem pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!