The Ludvig un Tīna Šipkēvica apvienosies koncertpiedzīvojumā “Pasaka Ziemā”

Raksta attēls - The Ludvig un Tīna Šipkēvica apvienosies koncertpiedzīvojumā “Pasaka Ziemā” Publicitātes foto

19.10.2017 / Parmuziku.lv

Jau pavisam drīz Rīgā, K.K. Fon Stricka villā, no 1. līdz 10. decembrim tiks uzvests koncertpiedzīvojums “Pasaka Ziemā”.

Muzikālajā koncertiedzīvojumā “Pasaka ziemā” piedalīsies Tīna Šipkēvica, The Ludvig, Elizabete Lāce (arfa) un "In–Impro" improvizācijas teātra aktieri, ar kuriem kopā būs iespēja piedzīvot svētku gaidīšanas īsto maģiju.

Ar šo sirsnīgo koncertpiedzīvojumu aģentūra “Meduza” vēlas pievērst uzmanību sabiedrībā aktuālai problēmai – 1500 bērniem, kas dzīvo Latvijas bērnu namos un aug bez ģimenēm un vecākiem, kas par viņiem rūpētos.  Tāpēc no katras izrādes iegādātās biļetes 5 EUR tiks ziedoti šī gada “Dod Pieci” labdarības mērķim - palīdzēt bērniem, kuri aug bērnu namos. Visiem ir vajadzīga ģiemene un tikai kopā mēs varam palīdzēt salabot bērnību un dzīvot labākā Latvijā.

Koncertpiedzīvojums “Pasaka ziemā” K.K. Fon Stricka villā no 1. līdz 10. decembrim plkst. 19.00

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!