Taran & Lomov ir ierakstījuši skaņdarbu ar Rīgas mākslinieku un mūziķi Agat

Raksta attēls - Taran & Lomov ir ierakstījuši skaņdarbu ar Rīgas mākslinieku un mūziķi Agat Publicitātes foto

28.11.2022

Šī ir pirmā apvienības sadarbība ar citu mūziķi - Agat.

«Līdz ar  2020. gadu mēs veltijām savas radošās pūles citam mūsu projektam "Queer On Acid".  "Lost Memories" ir kļuvis par pirmo ierakstu gandrīz divu gadu ilgā laika posmā!"  stāsta dueta dalībnieki. "Šī ir mūsu pirmā sadarbību ar citu mūziķi. Pēdējos gados esam kļuvuši par labiem draugiem ar Agat. Reiz, uzkavējoties pēc kādas ballītes viņa mūzikas studijā, tapa ideja par sadarbību, kas ir veiksmīgi vainagojusies ar šo ierakstu».
 
Agat vārdu labi zina tetovējumu cienītāji ne tikai Rīgā, viņš ir atpazīstams kā viens no sava amata meistariem arī starptautiskajā līmenī. Viņa darbus var redzēt gan uz cilvēku ķermeņiem, gan arī gleznās. Viens no viņa abstrakti zīmētiem portretiem kļuva par «Lost Memories» noformējuma pamatu. Agat piemīt talants ne tikai vizuālajā mākslā, bet arī mūzikas jomā. Viņa basģitāras partijas lieliski iederējās  «Lost Memories» un «Raum» tehno skaņu rakstos, ko producējuši Taran & Lomov.
 
Ar izsaukuma zīmi relīzē izceļas remikss, ko ir ierakstījusi Latvijā un pēdējos gados arī starptautiski atzītā  techno stila DJ Ksenia Kamikaza no apvienības Platz für Tanz. Ja dziesma «Lost Memories» skan visnotaļ abstrakti pateicoties perkusijām un sintezatoru tēmām, tad viņas versijā valda bezierunu deju grīdas noskaņa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!