House mūzikas balss Robert Owens atkal Rīgā

Raksta attēls - House mūzikas balss Robert Owens atkal Rīgā Foto no MN2S

09.08.2018 / Parmuziku.lv

ā būs iespējams klausīties leģendāro Amerikas house mākslinieku Robert Owens. Viņš uzstāsies Amber Muse’s Das Boot pasākumā, kas notiks ar Hartwall Original Long Drink atbalstu uz kuģa “Vecrīga” klāja. Kopā ar viesi ar dīdžeju setiem pie pults stāsies Taran & Lomov un Dope from Above.

Robert Owens – mūsdienu house mūzikas amerikāņu vokālists un producents. Viņa dīdžeja karjera aizsākās 1985.gadā Čikāgā, kur viņš iepazinās ar Leriju Hērdu, kļūstot par house projekta Fingers Inc. pamatlicēju. 80-to gadu otrajā pusē ar grupu viesojās Lielbritānijā, praktiski kļūstot par pirmajiem, kuri virzīja jauno deju mūziku.

Tās desmitgades otrajā pusē Owens aizgāja no Fingers Inc., lai uzstātos solo. Viņa debijas albumu “Rhythms in Me” 1990.gadā producēja Frankie Knuckles, David Morales, bet vienu no pirmajiem hitiem arī Satoshi Tomiie – visi house mūzikas “slavas zāles” dalībnieki. Owens dziesmas, vairākas reizes ir iekļuvušas ASV nacionālajā deju mūzikas topā (Billboard Hot Dance Club Play), kur divas no tām ir ieņēmušas pirmo vietu – “I’ll Be Your Friend” 1992.gadā un “Mine To Give” (kopdarbs ar Photek) 2001.gadā.

Dzīvam klasiķis, Ownes aktīvi ieraksta mūziku arī šodien. Vien 2018.gadā ir izdoti vairāki viņa veco dziesmu remiksi, kā arī jauni darbi sadarbībā ar Soul Clap, Groove Assassin, The Joint Brothers, Andrew Soul, Pixel82 un Nhan Solo. “Man patīk atklāt jaunas vietas un es mīlu Rīgu. Man pat ir divi t-krekli ar uzrakstu “Rīga”. Pagājušajās reizēs man pie jums ļoti patika, tāpēc es gaidu atgriešanos pie jums”, – saka Robert Owens.

11. augustā Amber Muse’s Das Boot uz kuģa “Vecrīga” (11. novembra krastmala 9) sāksies plkst. 22:00. Izbraukšana 22:30, atgriešanās piestātnē 02:30 (reiss bez pieturvietām). Biļetes iepriekšpārdošanā no 13 € vietnē Resident Advisor: www.residentadvisor.net/events/1139914 vai uz kuģa (tālr. uzziņām +371 29 896 138). Pie ieejas: 15 €, ja būs brīvas vietas. Pasažieru vietu skaits uz kuģa ir ierobežots – 150 cilvēki.

Bezmaksas Amber Muse mobila aplikācija AndroidiOS.

Atbalsts: Hartwall Original Long Drink, TestPress.news, restorāns “Easy Wine & Beer” (Kaļķu ielā 8). Reklāmas materiāli: www.pmtm.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!