Par godu 16 gadu jubilejai Amber Muse izdod trīs skaņdarbu ierakstu

Raksta attēls - Par godu 16 gadu jubilejai Amber Muse izdod trīs skaņdarbu ierakstu

17.12.2020

11. decembrī, atzīmējot savu 16 gadu jubileju, Rīgas mūzikas leibls Amber Muse izdeva “Amber Pitch EP”. Ierakstā iekļauti trīs skaņdarbi, ko piedāvā dažādi mākslinieki: uzņēmuma Taran & Lomov īpašnieki, Deniss Šubins un Uneo no Krievijas.

“Novembrī plānojām rīkot tradicionālo leibla dzimšanas dienas ballīti, bet pandēmija mūsu plānus mainīja. Tā kā Amber Muse pastāvēšanas pamatā ir mūzika, tad sapratām, ka jauna ieraksta izdošana ir vislabākais veids, kādā atzīmēt jubileju”, — stāsta Taran & Lomov.

Trīs skaņdarbu ierakstu atklāj dueta “Escort 222” melodija deep tehno stilā ar lauztu ritma līniju. Divu pārējo ieraksta skaņdarbu autori nāk no Krievijas — un šis nav pirmais viņu ieraksts Amber Muse. Deniss Šubins ir producējis enerģisko acid skaņdarbu “AcdD”, kas ir piemērots eiforijas mirkļiem setos vai uz deju grīdas, bet Uneo (tas ir jaunais Tuneon pseidonīms) izdevis “Beaton” šobrīd aktuālajā electro stilā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!