Amber Muse ballītē uzstāsies house mūzikas producents Till von Sein

Raksta attēls - Amber Muse ballītē uzstāsies house mūzikas producents Till von Sein

17.09.2018 / Parmuziku.lv

Aktīvais mūzikas leibls Amber Muse paziņo par pirmo 2018. gada rudens sezonas viesmākslinieku pasākumu, kas norisināsies 22. septembrī klubā One One (Šarlotes ielā 18а) ar Pepsi atbalstu. Pasākuma galvenais mākslinieks būs house mūzikas producents Tils fon Seins (Till von Sein) no Berlīnes.

Pasākumu atklās DJ Misha, bet vēlāk uzstāsies arī Taran & Lomov.

Jau vairāk nekā 20 gadus Tils fon Seins ar sev raksturīgo skanējumu pauž cēla diženuma auru, uz skatuves darbojoties ar maza bērna entuziasmu, kurš spēlējas ar savu mīļāko rotaļlietu

pauž koncerta orgnaizatori.
 
Līdz 2017. gadam fon Seins rakstīja mūziku leibliem Suol, Dirt Crew un Supplement Facts kopā ar slavenajiem kolēģiem Tigerskin, Aera, Chopstick un Catz’n’Dogz. Tad viņš viņš nodibināja savu leiblu un booking aģentūru "Tilly Jam". Kopš 2013.gada šī būs ceturtā Tila fon Seina uzstāšanās Amber Muse ballītēs Rīgā.
 
Ballītes sākums 22. septembrī plkst. 23:30. Kluba One One adrese: Šarlotes ielā 18а. Iepriekšpārdošanā ierobežots skaits biļešu par 5 €; pie ieejas - 8 €. Studentiem (ISIC/ESN/RSU/RISEBA) – 5 €.
 
Bezmaksas Amber Muse mobilā aplikācija: Android, iOS.
 
Atbalsts: Pepsi, TestPress.news un restorāns Easy Beer.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!