"Queer On Acid" izdevuši jaunu EP ierakstu kompānijas "Takeout" paspārnē

Raksta attēls - "Queer On Acid" izdevuši jaunu EP ierakstu kompānijas "Takeout" paspārnē Publicitātes foto

15.10.2021

Rīgas duets "Queer on Acid" atgriezies ar jaunu «Give Ya Luv» EP britu skaņu ierakstu kompānijai Takeout, kuru vada slavenais dīdžejs un producents Shadow Child.

Pēc divām relīzēm savā vārdā nosauktajā leiblā 2019. gadā, Queer On Acid 2020. gada rudenī Takeout ierakstīja vinila plati kopā ar hausmūzikas leģendu Robertu Ovenu (Robert Owens). Šī gada jūlijā viņi pirmo reizi izdeva ierakstu leģendārās kompānijas Ovum Recordings paspārnē.
 
8. oktobrī jaunais trīs skaņdarbu ieraksts «Give Ya Luv» iezīmēja dueta sadarbības turpinājumu ar leiblu Takeout, kas popularizē jaunus vārdus un svaigu skanējumu ar britu akcentu.
 
«Give Ya Luv» EP galveno treku papildina vēl divi citi ieraksti: svārstīgi warehouse skaņdarbi «Motto» un «Layer 1». Kā raksta Dispersion PR, šis lieliskais EP ir vēl viens pierādījums tam, ka Queer on Acid ir raksturīgs unikāls skanējums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!