Septembrī turpinās brīvdabas koncertu sērija Stricka villā

Raksta attēls - Septembrī turpinās brīvdabas koncertu sērija Stricka villā Publicitātes foto

01.09.2017 / Parmuziku.lv

Dzīvās mūzikas vakari brīvā dabā arī rudenī.

Karla fon Stricka villas dārzā arī septembrī notiks koncerti, tādējādi turpinot šajā vasarā iedibināto tradīciju – dzīvā mūzika trešdienu vakaros skanēs uz brīvdabas skatuves, bet ieeja pasākumos joprojām būs bez maksas.

6. septembrī koncerts veidots sadarbībā ar Latvijas mūzikas eksporta biroja organizēto mūzikas konferenci „RIGaLIVE”. Šajā trešdienā uzstāsies indīfolka grupa „Black Oak” no Nīderlandes un daudzsološā lietuviešu indīroka apvienība „Condor Avenue”.

Nedēļu vēlāk – 13. septembrī – Stricka villas dārzā performēs latviešu džeza talantu Jāņa Ruņģa un Matīsa Čudara, kā arī meistarīgā bundzinieka Arta Oruba kopīgais trio „Spāre”. Šajā sastāvā dalībnieki koncentrējas uz rokmūziku – gan tradicionālās tās izpausmēs, gan eksperimentālā veidā to dekonstruējot. Šajā vakarā iesildītāju lomā uzstāsies nesen debitējušais dziesminieku duets „Du Duo”.

20. septembrī brīvdabas koncertu sezonu noslēgs Latvijas postfolkloras žanra pamatlicēji „Iļģi” un folkloras grupa „Skandi”.

Sliktu laikapstākļu gadījumā koncerti notiks Stricka villas telpās. Ieeja visos pasākumos bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!