“Rīmdari” laiduši klajā jaunu skaņdarbu ar nosaukumu “Viena saule”

Raksta attēls -  “Rīmdari” laiduši klajā jaunu skaņdarbu ar nosaukumu “Viena saule” Publicitātes foto

03.06.2022

Grupa “Rīmdari” laiduši klajā jaunu skaņdarbu ar nosaukumu “Viena saule”. Noskaties arī video.

“Šī dziesma ir par cilvēcību un vērtībām. Katrs no grupas dalībniekiem uzrakstīja tekstu no sava skata punkta, taču saliekot visu kopā, mēs droši varam teikt, ka vērtības mūs vieno. Viena saule, viena debess mums visiem. Dziesmas mūzikas video un vizuālo noformējumu veidoja talantīgā māksliniece Madara Dzintara Pluša.” 

Grupas sastāvā darbojas Jānis Broks (Brokss), Jānis Bendiks (Marshals), Krišs Baglais un Reinis Radziņš (Reinis Ragga). Zīmīgi, ka visi grupas dalībnieki ir no Cēsu puses un Latvijas hiphopa aprindās pazīstami kā solo izpildītāji.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!