Krišs no grupas "Rīmdari" piesaka jaunu projektu “Loopout”

Raksta attēls - Krišs no grupas "Rīmdari" piesaka jaunu projektu “Loopout” Publicitātes foto

23.11.2021

“Loopout” ir mūziķa Kriša Baglā veidots hiphopa projekts angļu valodā. Krišs ir hiphopa apvienības “Rīmdari” dalībnieks.

“Reizēm mēdzam iestrēgt ikdienas rutīnā, darot to, ko protam darīt nevis to, ko patiešām vēlamies darīt. Pārmaiņām ir nepieciešama liela pacietība un neatlaidība. “Loopout” ir mana izraušanās no šī ikdienas riņķa.”

 Mazalbumā “Music from Nowhere” ir sešas dziesmas un divās no tām piedalās arī dziedātāja Elizabete Gaile. Ierakstu producēja Reinis Kārkliņš ("Aleja Records").

Mazalbuma tituldziesmas “Welcome to the Game” videoklips tapis sadarbībā ar aģentūru Penthaus Co. Klipā piedalās vairāki personāži, tai skaitā skeitbordists Niklāvs Vētra un basketbolists Arnolds Jānis Krauklis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!