"Rīmdari" dalībnieks ar solo projektu Loopout - izdod jaunu dziesmu un video

Raksta attēls -  "Rīmdari" dalībnieks ar solo projektu Loopout - izdod jaunu dziesmu un video Publicitātes foto

26.05.2023

Krišs Baglais no grupas "Rīmdari" projekta "Loopout" ietvaros izdod jaunu dziesmu un video, kas tapis ar vienu no Twenty One Pilots skatuves komandas dalībniekiem. Šis ir otrais singls no gaidāmā albuma, kurš iznāk 1. jūnijā.

"Pagājušajā gadā devos uz Open'er festivālu Polijā un un nejauši satiku grupas “Twenty One Pilots” skatuves komandu kādā pazemes bārā Gdiņā, Polijā." Stāsta dziesmas autors Krišs Baglais, "Tur bija gaismotāji, pirotehniķi, skatuves menedžeris – kādi 20 cilvēki kopā. Un tā bija tikai daļa no visas komandas. Es parādīju savu dziesmu grupas video inženierim. Viņam tā ļoti patika, un viņš piedāvāja filmēt klipu nākošajā dienā, bez maksas. Es nespēju noticēt tam, kas notiek tajā brīdī,” atceras Krišs, “Devos uz Poliju, galvenokārt, lai redzētu “Twenty One Pilots” uzstāšanu, un divas dienas pirms tās pēkšņi filmēju mūzikas video kopā ar grupas komandu. Neticami!”

Diemžēl Krišs pazaudēja kontaktu ar skatuves komandas biedru un tā arī nesaņēma Close My Eyes videoklipa galīgo versiju. Ir pagājis gads kopš notikuma, un Loopout nāk klajā ar pašu veidotu video ar stāstu par to, kā filmēja mūzikas videoklipu šai dziesmai. "Dziesma ir par to, kā izmantot iztēli, lai sasniegtu savus sapņus," skaidro Krišs, "un šī dziesma atklāja patiesu stāstu par to, kā sapnis var neplānoti piepildīties. Viss, ko es varu teikt - vienkārši dariet un ar laiku viss notiks!”

2021. gadā Loopout izdeva debijas EP 'Music from Nowhere' un pagājušā gada oktobrī nāca klajā ar singlu no gaidāmā albuma "Monsters in Dreams". Loopout ir latviešu mūziķa Kriša Baglais hiphopa projekts. Kriss ir populāras latviešu hiphopa grupas "Rīmdari" dalībnieks. Ierakstu producējis Reinis Kārkliņš (Aleja Records).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!