Rīmdari kopā ar dziedātāju Baibu Biti izdod rudenīgu singlu “Rītdiena”

Raksta attēls - Rīmdari kopā ar dziedātāju Baibu Biti izdod rudenīgu singlu “Rītdiena” Publicitātes foto

12.10.2022

Šī dziesma ir turpinājums veiksmīgajai sadarbībai ar Baibu Biti. Pērn, kopīgā dziesma “Nesatikšanās” iekaroja daudzu klausītāju sirdis. Vēlamies turpināt šo sadarbību, jo Baibas balss ļoti piestāv dziesmas noskaņai un vēstījumam.

“Šī dziesma ir turpinājums veiksmīgajai sadarbībai ar Baibu Biti. Pērn, kopīgā dziesma “Nesatikšanās” iekaroja daudzu klausītāju sirdis. Vēlamies turpināt šo sadarbību, jo Baibas balss ļoti piestāv dziesmas noskaņai un vēstījumam. Šoreiz dziesma ir mūsu dažādās interpretācijas par tēmu “Rītdiena”, kas rezultējusies rudenīgā pārdomu kompozīcijā.” stāsta Rīmdari.

“Sadarbība ar Rīmdariem man ir devusi lielu pieredzi kāpt uz lielākām skatuvēm, kā arī iepazīt dziesmu ierakstu procesu. Šogad daudz esam koncertējuši kopā, līdz ar to man ir patiess prieks, ka puiši piedāvāja piedalīties jaunajā dziesmā. Šķiet, ka esam atraduši kopīgu valodu un spējam papildināt viens otru.” turpina Baiba Bite.

Šis gads Rīmdariem bija koncertu pilns. Grupu varēja dzirdēt uz festivāla Summersound un hiphop festivāla Straume skatuvēm, dažādos sporta un novada svētkos. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!