Loopout izdod jaunu dziesmu un videoklipu ar mākslīgā intelekta veidotām animācijām

Raksta attēls - Loopout izdod jaunu dziesmu un videoklipu ar mākslīgā intelekta veidotām animācijām Publicitātes foto

04.11.2022

Krišs Baglais no grupas “Rīmdari” ar savu solo projektu “Loopout” izdod jaunu dziesmu un videoklipu. Šis ir pirmais singls un tituldziesma no topošā albuma. Dziesmas videoklipa animāciju veidošanā tika iesaistīts mākslīgais intelekts

“Dziesma “Monsters in Dreams” ir stāsts par briesmoņiem manā galvā, jeb personības tumšo pusi, kura neļauj pilnvērtīgi dzīvot un piepildīt savas vēlmes un sapņus.” Stāsta dziesmas autors Krišs Baglais. “Šis ir pirmais singls, kā arī tituldziesma no topošā albuma, kuru plānots izdot nākamgad.”

Dziesmas videoklipu veidoja mākslinieks Haralds Dravnieks, Liepājas Universitātes mediju mākslas un radošo tehnoloģiju doktorantūras students. “Ar mākslīgo intelektu ir iespēja radīt unikālas animācijas. Mākslīgais intelekts aizvien plašāk tiek iesaistīts digitālajā mākslā, kā grafiskajā dizainā tā arī animācijā,” stāsta Haralds.

Pagājušā gada oktobrī Loopout izdeva debijas mazalbumu “Music from Nowhere”. “Loopout” ir mūziķa Kriša Baglā veidots hiphopa projekts angļu valodā. Krišs ir hiphopa apvienības “Rīmdari” dalībnieks. Ierakstu producēja Reinis Kārkliņš ("Aleja Records").

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!