Skandalozā black metal grupa „Taake” koncertēs Latvijā

Raksta attēls - Skandalozā black metal grupa „Taake” koncertēs Latvijā Publicitātes foto

19.12.2018 / Parmuziku.lv

Piektdien, 22. februārī, pirmo reizi Latvijā koncertēs skandalozā black metal grupa „Taake” no Norvēģijas.

Pašmāju festivāla „Zobens Un Lemess 2019” iesildīšanās pasākumu sērijā pirmais koncerts februārī ar norvēģu grupu „Taake” .

„Taake” - black metal grupa no Bergenas, Norvēģijā, kas aizsākusies 1993. gadā. No dibināšanas brīža (ar sākotnējo nosaukumu "Thule" 1993-1995) līdz pat šim brīdim, grupas centrālais dzinējspēks, dziesmu un mūzikas autors ir mūziķis "Hoest", kurs kā vokālists nereti koncertosizlīdzējis grupām "Gorgoroth", "Carpathian Forest" un "Ragnarok". Grupas kontā septiņi pilnie albumi, kurus izdevušas tādas izdevniecības kā "Peaceville Records", "Avantgarde Music", "Dark Essence Records".

Neatņemama sastāvdaļa "Taake" popularitātē ir arī pats grupas līderis, kuru bieži vajā skandāli un nepatikšanas: nesen atcelta koncertturneja ASV,nepatikšanas ar Vācijas varasiestādēm pēc koncerta un apsūdzības, kuras mūziķis noraida.

Muzikāli "Taake" ir lielisks paraugs Norvēģijas black metal žanra ziedu laika periodam - auksts, smags, ekstrēms, norvēģu valodā. Grupa Latvijā uzstāsies pirmo reizi. Koncerta sākums: 20:00. Biļetes iepriekšpārdošanā Ticketshop.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!