Renārs Kaupers un populāri mūziķi aicina uz labdarības lielkoncertu „Uzcel savu baznīcu!”

Raksta attēls - Renārs Kaupers un populāri mūziķi aicina uz labdarības lielkoncertu „Uzcel savu baznīcu!” Publicitātes foto

06.06.2017 / Parmuziku.lv

2. jūlija koncerts būs ar jaunu, iedvesmojošu un plašu muzikālo un radošo programmu.

Šis būs jau sestais gads, kad Bauskas novada Dāviņu pagasta Bruknas muižā notiks iemīļotais labdarības lielkoncertam „Uzcel savu baznīcu!”. Šogad Zemgales laukus un pakalnus pieskandinās Renārs Kaupers, Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, Olga Rajecka, Ainars Virga, Aivars Hermanis, Ralfs Eilands, Elza Rozentāle, Aija Vītoliņa, „Putnu balle”, koris „Laiks” un citi. Plānoti arī citi radoši pārsteigumi. 

Labdarības diena tiks ieskandināta jau plkst. 14.00 ar sirsnīgu koncertu baznīcā.  Bruknas mīļie draugi – māte un meita Ira un Rūta Dūdumas, dziedātājs un dzejnieks Lauris Valters būs pirmie, kuri klausītājus ievedīs mūzikas noskaņu pasaulē.

Gaidot lielkoncertu, gan lielajiem, gan mazajiem apmeklētājiem radoši izpausties palīdzēs mākslinieces Elita Patmalniece, Ilze Patmalniece un Diāna Dimza – Dimme. Plkst. 14.00 visi mākslu mīlošie tiks aicināti uz radošajām darbnīcām. Kā neiztrūkstoša vērtība Bruknas muižas dārzā ir podnieka Evalda Vasilevska melnās keramikas cepļa atvēršana. Ģimenes ar bērniem draiskās, kā arī izzinošās rotaļās doties aicinās „Lielās spēles”.

Kad apmeklētāji būs aplūkojuši skaisto Bruknas muižu, izstaigājuši gleznaino dārzu un novērtējuši, cik daudz ir paveikts baznīcas tapšanā, plkst. 16.00 uz skatuves kāps labdarības lielkoncerta „Uzcel savu baznīcu!” mākslinieki.

Stāsts par kopēji celtu baznīcu, priestera Andreja Mediņa iniciēts, piedzima 2012. gadā, kad pirmo reizi Latvijas mūziķi un citi radoši ļaudis nolēma palīdzēt Bruknas kopienas ļaudīm uzcelt savām rokām dievnamu. Tobrīd baznīcas ēkai tika likti pirmie pamatakmeņi un teju neticami, ka nu nams lepni slejas muižas teritorijā. Sestais gads koncertam „Uzcel savu baznīcu!” nāk ar pārmaiņām, ar jaunumiem. Bruknas lielais draugs Renārs Kaupers ierosināja izveidot citādāku programmu, kā iepriekš. Kopā ar domubiedru - Juri Vaivodu, Dailes teātra muzikālās daļas vadītāju, nu top lielkoncerts, kādu Bruknas cienītāji vēl nav piedzīvojuši.

Kāpēc būt klātesošiem un palīdzēt baznīcas celšanas procesā ir svarīgi tik daudziem ļaudīm?

Katram atbilde būs sava. Taču ikvienam kopējā ir tā, kuru īsti nevar vārdiem izstāstīt. Jo šajā vietā ir ieraugāma ne tikai skaista un sakopta muiža un tās ainava. Šajā vietā ir ieraugāms un gūstams tas spēks, kas rodas tālu aiz skaistiem vārdiem. Tas ir pārpasaulīgs spēks, kas teju fiziski sajūtams vietā, kur iz dziļa posta ļaudis meklē ceļu atpakaļ. Pie sevis. Spēks ir nepieciešams ne tikai tiem, kuri nonākuši dziļā nelaimē, bet arī katram mums vienam.

Arī Tu vari kļūt par Bruknas eņģeli. Pievienojies! Mēs ceļam baznīcu sevī. 

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties Biļešu paradīzē

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!