Toreiz un tagad: lūk, kā skan projekta "Visas Taisnības" dziesmu oriģinālversijas!

Raksta attēls - Toreiz un tagad: lūk, kā skan projekta "Visas Taisnības" dziesmu oriģinālversijas! Publicitātes foto: Linda Klētniece

26.02.2018 / Parmuziku.lv

Ar debijas albumu, trim koncertiem martā, kā arī īpašu izstādi pavisam nesen sevi pieteicis viens no šī brīža interesantākajiem muzikālajiem projektiem - "Visas Taisnības". Debijas albumā iekļauti Raimonda Paula skaņdarbi ar Imanta Ziedoņa vārdiem vēl iepriekš nedzirdētā skanējumā.

Projekta galvenie virzītājspēki - Raimonds Gusarevs un DJ Monsta - kopā ar Renāru Kauperu, Goran Gora, Māru Upmani-Holšteini, Jāni Strapcānu, Elizabeti Vētru un reperi Edavārdi piedāvā mūsdienu interpretācijas desmit latviešu estrādes mūzikas klasikām, no kurām vairums tapušas septiņdesmito gadu izskaņā.

Lūk - iespēja salīdzināt jaunāko veikumu ar oriģinālversijām!

"Mans Bērns" 

"Dziesmiņa Par Prieku"

"Kā Svece Deg"

"Visas Taisnības/Tik Tā Viena"

"Caurvējā"

"Nenes Zvaigznes Istabā"

"Vēja Zieds"

"Pēperkoks"

"Saulrietiņa Dzīvībiņa"

"Lapsenes Nāve"

Koncertu dienās ikviens ir aicināts uz Imanta Ziedoņa muzeja veidoto izstādi, kurā tiks atspoguļots kultūrvēsturiskais mantojums no pagājušā gadsimta septiņedesmito gadu izskaņas jeb laika, kad radusies lielākā daļa no “Visas Taisnības” albumā iekļautajām dziesmām.

Koncerti un izstāde 2., 3. un 4. martā norisināsies RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O6 Aisteres zālē, Aisteres ielā 2, Rīgā. Ieeja koncertos - sākot no plkst. 18.00.

Vairāk informācijas šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!