Radio NABA programmā jauns, igauņu mūzikai veltīts raidījums “Estonauts”

Raksta attēls - Radio NABA programmā jauns, igauņu mūzikai veltīts raidījums “Estonauts” Fotokolāža

08.03.2017 / Parmuziku.lv

Trešdien, 8. martā, savu pirmatskaņojumu piedzīvos Mārja Merivo-Parro veidotais raidījums “Estonauts”, kas vēstīs par Igaunijas aktuālo mūziku. Raidījums veidots īpaši Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA programmai, informē Radio Naba.

Raidījumos “Estonauts” varēs iepazīties gan ar aktualitātēm Igaunijas alternatīvās mūzikas skatuvē, gan iepazīt arī pazīstamākus Igaunijas māksliniekus. Pirmajā raidījumā 8. martā plkst. 21.00 dzirdēsim ambientās elektronikas meistaru Jakob Juhkam, Tallinas hip hopa duetu "Sammalhabe", "stoner rock" grupu "Elephants From Neptune", folk dziedātāju Mari Jürjens no Tartu u.c. izpildītājus. Pagaidām raidījums skanēs reizi mēnesī, savukārt nākamais būs dzirdams jau 5. aprīlī.

Raidījumu “Estonauts” vadīs Mārja Merivo-Parro, veidojot audiālu tiltu starp Igauniju un Latviju. Mārja Merivo-Parro ir diplomēta vēsturniece, studējusi un pasniegusi lekcijas Latvijas Universitātē. Šobrīd Mārja ir atgriezusies savā dzimtenē Igaunijā, rada mūziku un vada raidījumus Igaunijas sabiedriskā radio programmā “Raadio 2”, tai skaitā iepazīstinot savus klausītājus ar Latvijas jaunāko mūziku.

Radio NABA ir Latvijas Universitātes veidota programma, kas skan Latvijas Radio 6 kanālā FM 95,8, internetā naba.lv un naba.lsm.lv, kā arī mobilajās lietotnēs. Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!