Radio NABA atzīmēs 20. dzimšanas dienu

Raksta attēls - Radio NABA atzīmēs 20. dzimšanas dienu

28.11.2022

Latvijas radio 6 - LU Radio NABA 1. decembrī ar īpašu programmu tiešajā ēterā svinēs savu divdesmito pastāvēšanas gadadienu. Visas dienas garumā varēs dzirdēt un redzēt dzīvās mūzikas koncertus, dzejas lasījumus, ētera instruktoru sarunas un intervijas ar īpašiem viesiem, bet klausītājiem būs iespēja piedalīties konkursos. Bet 2. decembrī plkst. 19.00 Radio NABA aicina visus klausītājus un radio atbalstītājus uz svētku KONCERTNOTIKUMU Vagonu Hallē.

Par dzimšanas dienas tradīciju ir kļuvuši dzīvās mūzikas koncertmaratoni no radio studijas, kas noris pamīšus ar radio instruktoru īpašiem svētku speciālizlaidumiem. Šogad svinīgā programma tiks sākta plkst. 8.00 ar Digitālo brokastu speciālizlaidumu. Programmu veidos mūzikas instruktori no raidījumiem Nabarīts, Sudentu pietura, Kinetic, Bitīt matos, KŪL, Zibens pa dibenu un Bron-hīts, kā arī citi pārsteiguma viesi.

Visas dienas garumā būs iespējams klausīties dzejas lasījumus. Piedalās dzejnieki: Marija Luīze Meļķe, Lote Vilma Vītiņa, Signe Viška, Edvards Kuks, Toms Treibergs, Ivars Šteinbergs, Kaspars Zalāns, Ilmārs Šlāpins, Raimonds Ķirķis, Lauris Veips.

Svētku koncertprogrammu veidos:
13:30 PURPLE NEGATIVE
14:30 MADARA
15:30 BĒDU BRĀĻI
16:30 RŪTA ĶERGALVE un MELK
17:30 VULTURA
18:30 NIKOTĪŅI
19:30 NEGATĪVS
20:30 +K+M+B
 

Programmu varēs klausīties Radio NABA FM 95,8, naba.lv un vērot video tiešraidē Facebook.com un YouTube.com kontos.

Savukārt 2. decembrī Radio NABA aicina radio klausītājus uz svētku koncertnotikumu Vagonu hallē plkst. 19.00. Vakara muzikāli māksliniecisko programmu veidos spilgti dažādu paaudžu mākslinieki no Norvēģijas, Igaunijas un Latvijas – pašmāju muzikālā apvienība DJ Krankenwagen, igauņu pankroka grupa J.M.K.E. un norvēģu mākslinieks Sturle Dagslands (Sturle Dagsland) kopā ar brāli Sjur Dagslandu (Sjur Dagsland). Par DJ programmu un dažādiem pārsteigumiem rūpēsies Radio NABA ētera instruktori.

Atbalsta: Valsts Kultūrkaptāla fonds, Latvijas Univresitāte, Latvijas Radio

 LR6 - LU Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides, studentijas un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas Latvijas Radio FM viļņos skan kopš 2002. gada 1. decembra. NABA ir radio cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā. Programmā klausītājiem pieejami vairāk nekā 50 regulāri raidījumi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!