"HADRONS 2023" - jauno mūzikas grupu un izpildītāju konkurss izsludina pieteikšanos

Raksta attēls - "HADRONS 2023" - jauno mūzikas grupu un izpildītāju konkurss izsludina pieteikšanos

23.03.2023

Jau teju 20 gadus Radio NABA sadarbībā ar LU Studentu padomi aicina jaunos mūziķus spert pirmos nopietnos soļus vērienīgajā mūzikas pasaulē - attīstīt skatuves prasmes, uzstāties festivālos un veikt ierakstu profesionālā studijā. Pieteikties konkursam var muzikālas apvienības un individuālie izpildītāji līdz 25. aprīlim mājas lapā Hadrons.lv.

Konkursam var pieteikties ikviena mūziķu grupa, individuālie izpildītāji vai projekti, kuros ir iesaistījies vismaz viens studējošo pārstāvis, un kas nav izdevuši pilna garuma, oficiālus albumus. No iesūtītajiem pieteikumiem un skaņu ierakstiem tiks atlasīti seši labākie, kuri piedalīsies fināla koncertā 23. maijā video un audio tiešraižu formā no Latvijas radio 1. studijas. Konkursa balvu fonds - apmaksāts ieraksta laiks studijā, iespēja uzstāties Mūzikas un mākslas festivālā "LABA DABA", Valmiermuižas etnomūzikas festivālā un LU jauno studentu svētkos "Aristotelis". Uzvarētājam tiek nodrošināts īpašs atbalsts Radio NABA ēterā un portālā LSM.lv, kā arī pasniegts lieliskais ceļojošais kauss.

Konkursa laikā jaunās grupas, izpildītājus un muzikālos projektus vērtēs mūzikas nozares profesionāļi – mūziķi, žurnālisti, producenti, Radio NABA un studentu pārstāvji. Lai pieteiktos konkursam, līdz 25. aprīlim jāiepazīstas ar konkursa nolikumu un jāaizpilda pieteikuma anketa - Hadrons.lv.

Konkurss notiek jau astoņpadsmito gadu un kopumā tajā piedalījušās vairāk nekā 500 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas – “Nikotīņi”, Keitija Bārbale, "Effekts", "Nostra", "The Creek", "MMMM",  "Chomsky Chess Club", "Nē", "DJ Krankenwagen", "Nepilngadīgā Anna", "Starmetis", "Das Sonntags Legion", "The Movies" (vēlāk "Tribes of the city"), "Ēnu kaleidoskops" – pēc tam izdevušas arī ierakstus un kļuvušas pazīstamas kā Latvijā, tā ārpus tās.

Konkursu organizē Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi, portālu LSM.lv, studiju "Ierakstu māja", Valmiermužas etnomūzikas festivālu un Mūzikas un māklas festivālu “LABA DABA”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!