Visas pārdotās biļetes (tostarp arī dzeltenās papīra biļetes, kuras aizsargātas no viltojumiem) ir nodrošinātas ar unikālu svītru kodu, tās ir unikālas, un tām nav analogu. Visas biļetes tiks skenētas.

Koncerta programma plkst. 19.00 tiks atklāta ar iesildošās grupas uzstāšanos. Noslēgums paredzēts plkst. 0.00.

Pasākuma programma:

  • 17.00 - publikai tiek atvērtas ieejas;
  • 19.00 - Carnival Youth (LV);
  • 20.00 - Knower (US);
  • 21.45 - Red Hot Chili Peppers (US)

 

Praktiski ieteikumi

Norēķināšanās par ēdienu, dzērieniem, suvenīriem koncerta teritorijā iespējama tikai skaidrā naudā, tāpēc ieteicams to paņemt līdzi.

Koncerta teritorijā var noderēt lietusmētelis, taču lietussargu ienest ir aizliegts. Savukārt, ja laiks būs karsts, ieteicams ņemt galvassegu un lietot pietiekami daudz šķidruma uz vietas (savu ēdienu un dzērienus ienest aizliegts). Tāpat teritorijā aizliegts ienest arī pašportreta statīvu (selfie stick), foto, audio, video ierakstu tehniku (izņemot mobilos telefonus un kompaktkameras - t.s. "ziepju traukus"), velosipēdus, skrituļslidas, skrituļdēļus, motociklistu ķiveres, saliekamos krēslus, bērnu ratiņus, lieku rokas bagāžu. Neatļautu priekšmetu vai jebkādu citu priekšmetu nodošana uzglabāšanai nav paredzēta.

Mobilie tīkli pasākuma teritorijā var būt pārslogoti, iespējami pārravumi mobilajos sakaros, tāpēc iepriekš vienojieties ar ģimenes locekļiem un draugiem par satikšanās vietu.

Jaudīgās skaņas un ļaužu drūzmas dēļ koncerta rīkotāji iesaka neņemt līdzi mazus bērnus. Ja tomēr esat ieradies ar mazu bērnu, iedodiet viņam vai ielieciet kabatā zīmīti ar viņa datiem un jūsu tālruņa numuru. Pēc plkst. 22.00 bērniem, kas ir jaunāki par 16 gadiem, jābūt pieaugušā pavadībā.

Sabiedriskais transports, auto un velo novietošana

Rūpējoties par koncerta apmeklētājiem, “Rīgas satiksme” ir izveidojusi speciālu trolejbusa maršrutu. Trolejbuss kursēs 27. jūlijā no 16:00 un arī pēc koncerta. Trolejbusa maršruts: “Latvijas Universitāte - Lucavsala”. Braucot uz koncertu Lucavsalā, jāizkāpj pieturā atpūtas zonas pusē, jo trolejbuss pa apli brauks atpakaļ uz centru. Trolejbusa pasažieri par braucienu varēs maksāt ierastajā kārtībā - ar e-biļeti vai pērkot biļeti pie trolejbusa vadītāja.

Apstāties un novietot auto būs iespējams maksas autostāvvietā pie pasākuma norises vietas Lucavsalas ielas abās pusēs. Lai garantētu vietu autostāvvietā, iesakām to iegādāties iepriekšpārdošanā www.bilesuserviss.lv. Automašīnās redzamā vietā neatstājiet vērtīgas perosniskās mantas, kā arī izmantojiet papildu pretaizdzīšanas līdzekļus. Organizatori aicina pievērst uzmanību ceļazīmēm un kustības regulētāju norādēm - nepareizi novietoti auto tiks piespiedu kārtā evakuēti!

Biļete iebraukšanai autostāvvietā ir derīga vienu reizi un atkārtotas autostāvvietas lietošanas gadījumā ir jāiegādājas jauna autostāvvietas biļete. Autostāvvietas ir izveidotas pļavā, tādēļ brauciet uzmanīgi, lai nesabojātu automašīnu.

Iepretim pasākuma ieejai būs izveidota bezmaksas velo novietne. Vietu skaits būs ierobežots, tāpēc tā būs pieejama tikai kvēlākajiem mūzikas faniem, kuri ieradīsies pirmie.

Koncerta apmeklētājiem ratiņkrēslos paredzēta atsevišķa platforma. Koncerta apmeklētājiem ratiņkrēslos ieeja estrādes teritorijā paredzēta pa galveno ieeju.

Saglabājiet mieru un rezervējiet laiku!

Šāda mēroga pasākumā ikviena darbība var prasīt laiku – piemēram, biļešu un apmeklētāju un viņu līdzpaņemto lietu personiska pārbaude pie ieejas, ēdiena un dzēriena iegāde utt. Organizatori aicina būt korektiem un sekot drošības dienestu un apsardzes norādījumiem, kā arī jau iepriekš iepazīties ar informācijas materiāliem un koncerta norises vietas plānu.

Ierodieties uz koncertu savlaicīgi, lai varētu ieņemt labāku stāvvietu; rēķinieties ar to, ka pēc pasākuma biegām norises vietas atstāšana prasīs laiku. Koncerta laikā Lucavsalas teritorijā dežūrēs neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kā arī policijas vienības. Būs pieejami pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanas punkti.

Atrastie dokumenti un vērtīgās lietas tiks nodotas policijai.